Wypożyczalnia Kamperów i przyczep kempingowych Trójmiasto | Kampervip

Wynajem kamperów w województwie Pomorskim z firmą Kampervip

Kamper VIP to wypożyczalnia samochodów i przyczep kempingowych, oferująca bardzo ciekawe rozwiązania, które doskonale sprawdzą się podczas urlopu. Poczucie wolności, swoboda, jakość i niezawodność, to kluczowe czynniki, dzięki którym przeżyjesz wymarzone wakacje w taki sposób, jaki sobie zaplanowałeś. Wynajem przyczep kempingowych Gdańsk to miejsce, w którym działamy na co dzień, zapewniając naszym klientom samochody, które pozwolą na niezapomnianą podróż.

Wynajem kampera z automatyczna skrzynią biegów to nie tylko niezależność podczas urlopu, ale przede wszystkim przygoda i wysoka mobilność. Bez względu na sezon, zarówno w wersji zimowej, jak i letniej, nasze samochody kempingowe to doskonałe rozwiązanie dla klientów spragnionych nietuzinkowych przygód podczas podróży. Wakacje z kamperem to możliwość podziwiania niezapomnianych widoków podczas zwiedzania zarówno w Polsce jak i w momencie kiedy jesteś zainteresowany zwiedzaniem Europy. Z uwagi, że naszą pasją są niezależne podróże, jako wypożyczalnia kamperów oferujemy konkurencyjne, szczególnie kiedy trwa sezon niski.

Wypożyczalnia kamperów Gdańsk, Gdynia.

Wynajem kamperów w dni tygodnia i weekendy

Jako doświadczona i uznana na rynku wypożyczalnia kamperów nie ustanawiamy limitu kilometrów i nie pobieramy opłaty serwisowej za auta. Zapewniając najwyższy poziom usług, świadczymy także dodatkowe usługi, które zawsze są idealnie skrojone pod każdego klienta. W naszej ofercie znajdują się bardzo komfortowe modele, które w zależności od wielkości zmieszczą duże rodziny, czy pokaźne grono znajomych. Wypożycz kampera i ciesz się z niezapomnianej podróży, zarówno w Polsce jak i Europie.

Oferujemy wynajem kamperów zarówno na krótki, jak i długi okres. U nas wynajmiesz camper także w weekend! W branży motoryzacyjnej działy od 1996 roku, dlatego zawsze stawiamy na potrzeby i komfort naszych klientów. Zgodnie z naszymi zasadami, które towarzyszą nam od samego początku – wszystkie warunki, terminy oraz koszty ustalamy z klientami indywidualnie. Kierując się zasadą uczciwości w działaniach biznesowych, w naszym mniemaniu nie ma miejsca na niezadowolonych klientów, ponieważ od początku do końca zapewniamy usługi najwyższej jakości.

Zalety wypożyczenia kampera

Współcześnie kamperowe wyjazdy to coraz popularniejsza forma spędzania wakacyjnego czasu. Nie brakuje chętnych! Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ wyjazdy kamperowe to nie tylko niezależność, ale przede wszystkim możliwość doświadczenia świetnych przygód. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na wynajem kampera.

 1. Własna baza noclegowa i gastronomiczna

  Ponieważ podróż kamperem nie wymaga poszukiwania miejsca do noclegu, a tym samym sprawdzania standardów w poszczególnych hotelach. Wynajem kampera pozwala na korzystanie z sypialni, która zawsze jest pod ręką. Ponadto podróżując w kamperze, nie trzeba obawiać się, że nie zdążymy na posiłek w hotelowej restauracji. W doskonale wyposażonym pojeździe posiadamy własną kuchnię, w której w każdy chwili możemy przygotować sobie ulubiony posiłek.

 2. Niezależność w planowaniu trasy

  Ponieważ to właśnie dają wyjazdy kamperowe – nieograniczone możliwości w planowaniu własnych tras. Wynajmując kampera nie trzeba trzymać się sztywno ustalonych miejsc, które zwiedza większość podróżujących za pośrednictwem biura podróży. Zatem nie ma potrzeby powielania wizyt w miejscach, które się już zna. Wynajmując kampera mamy dowolność!

 3. Możliwość zmiany planów w dowolnym momencie

  Z pewnością nie raz zdarzyło się tak, że w mieście, w jakim aktualnie przebywałeś, pogoda się zepsuła. Posiadanie kampera rozwiązuje ten problem. Jeżeli pogoda się psuje, zawsze można pojechać w inne miejsce. Tak samo zmienić obrane plany na rzecz spontanicznych decyzji.

 4. Radość z rodzinnego podróżowania

  W kamperze powinno być wesoło i rodzinnie. Spędzanie wspólnie czasu na stosunkowo niewielkiej powierzchni nie tylko zbliża ludzi, ale jest świetnym sprawdzianem i okazją do zrozumienia własnych potrzeb i przyzwyczajeń. Podróż z rodziną w kamperze to doskonała forma spędzenia czasu, a jednocześnie zacieśnienia więzów rodzinnych.

 5. Możliwość zabrania dużego bagażu

  Z pewnością nie raz i nie dwa brakowało nam miejsca w walizce. W przypadku kampera na taki problem nie ma miejsca. Możliwość zabrania ogromnego bagażu to z pewnością zaleta, która pozwoli zabrać Ci na wakacyjny wyjazd wszystkie rzeczy, bez których nie możesz obejść się na co dzień.

Kampery Gdańsk.

Co znajduje się w wypożyczonym kamperze?

Wynajem kampera na wakacje to jedna z form podróży i nocowania, której nigdy nie zapomnisz. Jako doświadczona firma wynajem kamperów, który oferujemy, umożliwia naszym klientom w trójmieście, pozyskanie auta na wakacje, dzięki któremu staną się jedynymi w swoim rodzaju. Oprócz kompleksowego ubezpieczenia, braku limitu kilometrów oraz opłaty serwisowej, zapewniamy niezwykle bogate wyposażenie, które posiada każde nasze auto. Obejmuje ono klimatyzację postojową, telewizor, wyposażenie kuchenne, rekreacyjne oraz GPS, dzięki któremu dotarcie w nieznane miejsca nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Nasze kampery posiadają także pokaźne bagażniki rowerowe oraz kliny poziomujące. Wszystko, czego potrzebujesz na wakacyjny wyjazd, znajduje się na wyposażeniu naszych niezawodnych pojazdów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wypożyczenia kamperów. Sprawdź interesujące Cię opcję. Dogadaj szczegóły i ciesz się urlopem, którego nigdy nie zapomnisz!

 

Kampery Trójmiasto – wynajem kampera dla całej rodziny

Wynajem kamperów w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) to popularna i jedyna taka wypożyczalnia, która słynie z zasad transparentności, pełnego profesjonalizmu i nowoczesnych kamperów. Wynajem kampera to przede wszystkim komfort i wygoda. Rozpoczniesz wakacje wraz z wynajęciem auta. Z kolei rezerwacje noclegów, limit bagażu, a może uciekający samolot to kwestie, o jakich możesz zapomnieć.

Wynajem kamperów w Trójmieście to idealne rozwiązanie dla całej rodziny pozwalające zwiedzić wszystkie zakamarki Trójmiasta. Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni i wynajmij pojazd bez żadnych ograniczeń! U nas wynajmiesz kampera w doskonałej cenie. Zapraszamy po odbiór kampera przed Twoją podróżą marzeń!

Jesteś ciekawy jak zaplanować podróż kamperem? A może ciekawi cię jak przygotować kamper do podróży? .