Wypożyczalnia Kamperów i przyczep kempingowych Trójmiasto | Kampervip

Najlepsza miejsca w Polsce do odwiedzenia kamperem!

Zastanawiasz się, czy warto na wakacje wybrać się kamperem? Jeśli lubisz wakacje organizować samodzielnie, chcesz pojechać w zaciszne zakątki, gdzie wiedzie jedna droga, to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Jeśli nie masz kampera, możesz taki wypożyczyć w wypożyczalni w Gdańsku. I wyruszyć w drogę, aby odwiedzić najładniejsze miejsca w Polsce. Gdzie koniecznie musisz pojechać?

Gdzie warto pojechać pierwszy raz kamperem?

W Polsce jest wiele pięknych miejsc, do których dojedziesz kamperem. Lubisz spokojnie miejsca, gdzie można po prostu posiedzieć i odpocząć? Wspaniałym pomysłem będzie wycieczka w okolice jednego z parków narodowych. Wyjeżdżając w Podlasie, możesz odwiedzić parki Biebrzański, Białowieski i Wigierski. Znajdziesz tam nie tylko piękne miejsca na postój, ale i wiele szlaków pieszych lub rowerowych. A może morze? W większości miast znajdziesz parkingu dla kamperów blisko plaży!

Możesz wybrać się również na wycieczkę tematyczną. Mając do dyspozycji kamper zaplanuj trasę szlakiem polskich zamków. Na Dolnym Śląsku znajdziesz Europejski Szlak Zamków i Pałaców, który obejmuje 21 odnowionych obiektów. Ale to nie wszystko! Będąc w tej okolicy, możesz po prostu jechać w góry. Karkonosze są otwarte na turystykę kamperową i bez problemu znajdziesz miejsca parkingowe z widokiem na górskie szczyty.

Nie musisz mieć własnego kampera — wypożyczysz go!

Choć na polskich drogach możesz dostrzec wiele kamperów, to większość z nich jest wypożyczona na czas wakacyjnego urlopu. Ty też możesz skorzystać z takiej opcji. Zakup kampera wiąże się z wysokimi wydatkami i jeszcze musisz mieć dla niego odpowiednie miejsce parkingowe. Wynajem to ułamek ceny, a tyle samo możliwości! Poszukaj kamper wynajem Gdańsk, jeśli mieszkasz w tej okolicy. I ciesz się wyjazdem na wczasy w komfortowych warunkach.

O czym musisz pamiętać jadąc na wakacje kamperem pierwszy raz?

Kampery to mobilne domy na kółkach. Musisz dobrze zaopatrzyć auto nie tylko w paliwo, ale też w żywność, sprzęty do gotowania czy artykuły higieniczne. A potem możesz jechać gdziekolwiek zechcesz. Wypożyczalnia kamperów w Gdańsku, może Ci pomóc znaleźć ciekawe lokalizacje, ale i samodzielnie coś znajdziesz.

Pamiętaj, tylko aby sprawdzić, czy w wybranym przez Ciebie miejscu jest parking dla kamperów lub nie ma zakazu parkowania aut. Korzystaj na przykład z parkingów kempingowych czy tych przy turystycznych szlakach. Możesz też zapytać właścicieli pensjonatów lub schronisk turystycznych, czy możesz na ich parkingu zaparkować kamper.